Yeni Sayfa 1
Yeni Sayfa 1
Kurumsal  

OTUZ YILDIR YANINIZDAYIZ… .

Vidalı hava kompresörü imalatına başladığımız 1979 yılından bu güne kaliteli üretim, dürüst yaklaşım ve kusursuz hizmet ilkelerimize bilgi birikimi ve engin tecrübemizi ekledik.
Bugün daha iyi, daha ekonomik ve daha hızlı olabilmek için organizasyonumuzu büyüttük, makine ve ekipman parkurumuzu yeniledik. Bilgi ve tecrübelerimizi yeni jenerasyonun dinamizmiyle birleştirdik. MAKKOM, ERKOM serisi vidalı hava kompresörlerimizi ERCOM serisi ile yeniledik.

Doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden teknolojimizi ve performansımızı yükselttik. Otuz yıldır gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, yenilikleri eş zamanlı olarak uygulayarak sektörün lokomotif firmalarından biri olduk.

Bütün birikimimizi ve tecrübemizi sektörün takipçisi değil, yenilikçisi, lideri olabilmek için harcadık. Bugün geldiğimiz noktada aynı heyecanla, aynı özveri ve arzuyla sizlere daha iyisini, daha mükemmelini sunabilmek için çalışıyoruz.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de gelişen Türk sanayisinin basınçlı hava ihtiyacını optimum şartlarda karşılayabilmek için çalışacağız. Vidalı hava kompresörleri, yüksek basınç kompresörleri, basınçlı hava kurutucuları, kumlama kazanları, kumlama kabinleri, basınçlı hava tankları ve aklınıza gelebilecek basınçlı havayla ilgili tüm sorunlarda çözüm ortağınız olarak

YANINIZDA OLACAĞIZ..

Anasayfa
Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Bayi - Servis İletişim  
WEB TASARIM

  Copyright 2010 © Ercom Kompresör Her hakkı saklıdır.